KEÇE BEBEK ŞEKERİ

                      Keçe Balonlu Bebek Magnetler
Keçe erkek bebek magnetler en çok sevilen ve sıkça çalıştığım modellerden.Yapım aşaması oldukça vakit alıyor.Tulum ve balon renklerinde değişiklik yapıyorum.Etiket ve paketleme fiyata dahildir.Hem bebekte hem de balonda mıknatıs mevcuttur.

                    KEÇE KIZ BEBEKLER Keçe kız bebeklerin içi boncuk elyaf dolguludur.Her biri özenle elde dikilmiştir.İsteğe göre etek kısmında tül yerine keçede kullanılabilir.Arkası mıknatıslıdır.Erkek bebeklerde olduğu gibi yine balon eklenebilir.Etiket ve paketleme dahildir.

             KEÇE GÖKKUŞŞAĞI MAGNET
Keçe gökkuşağı magnetlerin renklerinde değişiklik yapıyorum.Arkası mıknatıslıdır.Bulut kısmına harf ya da sayı eklenebilir.Etiket ve paketleme dahildir.

KEÇE YILDIZ MAGNETLER


Keçe yıldız magnetler dolguludur.isteğe göre dolgusuz olarak hazırlanabilir.Renklerde tercih size aittir.Anahtarlık veya magnet olarak sipariş verebilirsiniz.Etiket ve paketleme dahildir.


KEÇE 1 YAŞ MAGNETLER


Keçeden 1 yaş dolgulu magnetler 1 bebeğinizin yaşına göre değişebilir.Aynı zamanda üzerinde benim yaptığım tüm figür/magnet kullanılabilir.İstediğiniz renkte sipariş verebilirsiniz.Etiket ve paketleme dahildir.Arkası mıknatıslıdır.

KEÇE SAFARİ MAGNET


Keçeden sevimli safari magnetler hazırladım.Adet fiyatı süslenmiş ve etiketlidir.

Arkası mıknatıslıdır.

                         KEÇE KUNDAK BEBEK 

Keçe kundak bebeklerde taçlı ve taçsız olarak farklı renklerde hazırlayabilirim.Kundaklı bebeklerde artık plastik çengelli iğne figürünü stok sıkıntısından dolayı kullanamıyorum.Bunun yerine her renkte yıldızlı çengelli iğne yada fiyonk kullanılabilir.arkası mıknatıslıdır.Etiket ve paketleme dahildir.

KEÇE BULUT MAGNET
Keçe bulut magnetleri DOLGULU ve DOLGUSUZ olarak 2 çeşit hazırlıyorum.
Farklı renklerde hazırlanabilir.Boncuk göz ya da işlemeli göz kullanıyorum.Içi silikonlu boncuk elyaf dolgulu olarak tamamı el dikişimdir.Etiket ve paketleme fiyata dahildir.

KEÇE BALONLU BULUT MAGNETKeçe dolgulu balonlu bulut magnetlerin renklerinde değişklik yapılabilir.İsimli ya da isimsiz olarak sipariş verebilirsiniz.Arkası mıknatıslıdır.Dolgulu ve ya dolgusuz hazırlanabilir.

KEÇE FİL MAGNETLERKeçe fil magnetleri dolgulu ve dolgusuz olarak 2 farklı şekilde hazırladım.İsteğe göre balonlu olarakta çalışabilirim.Renk tercihi size aittir:) Etiket ve paketleme fiyata dahildir.

KEÇE BALON MAGNET

Keçe balon magnetleri kalın keçeden dolgusuz olarak hazırlıyorum.Arkası mıknatıslıdır.Yapım aşaması daha kolay fiyat olarakda dolgusuz magnetler daha uygundur.Lavantalı veya sade olarak sipariş verebilirsiniz.

KEÇE YELKENLİ GEMİ MAGNET


Keçe yelkenli magnetleri dolgulu veya dolgusuz olarak farklı renklerde de çalışabilirim.Arkası mıknatıslıdır.Etiket ve paketleme fiyata dahildir.

KEÇE BEBEK TULUM MAGNET

Keçe tulum magnetleri DOLGULU ve DOLGUSUZ olarak 2 çeşit hazırlıyorum.
Renklerde tercih size aittir.
Jelatin veya tül ile paketliyorum.Arkası mıknatıslıdır.Etiket dahildir


       KEÇE PRENS MAGNETLER


  Keçe bebekler dolgulu veya dolgusuz olarak hazırlanabilir.İsteğe göre sadece fiyonkla yada hem tac hem fiyonkla süsleyerek hazırlayabilirim.Arkası mıknatıslıdır.

                       KEÇE PRENS BEBEK 2
Keçe prens bebeklerin keçe saçlı yine dolgulu veya dolgusuz olarak hazırlayabilirim.Saç renginde değişiklik yapilabilir.


  KEÇE KEDİ MAGNET/ANAHTARLIK
Keçeden dolgulu olarak hazırladığım kedileri renklerinde seçim size aittir.İsteğe göre anahtarlık ya da magnet olarak sipariş verilebilir.


                     KEÇE UNİCORN MAGNET


Keçe unicorn magnetler son zamanlarda çokça tercih edilen modellerden.Dolgulu veya dolgusuz olarak hazırlanabilir.Tamamı elde kesilip yine elde dikilmiştir.Renklerde değişiklik yapılabilir.Magnet ya da anahtarlık olarak tercih edebilirsiniz.


                      KEÇE ÇERÇEVE MAGNETLER


Renk ve figürlerde seçim size ait :) Arkası mıknatıslıdır.Çercevenin dış kısmı 10×10 iç kısmı ise 5×5 cmdir.Fotoğraflı yada fotoğrafsız sipariş verebilirsiniz.


KEÇE KUZU MAGNETKeçe kuzu magnetlerin içi silikonlu elyaf dolgulu olarak elde dikilmiştir.Renklerde değişiklik yapılabilir.Dolgulu veya dolgusuz olarak sipariş verebilirsiniz.


KEÇE KALP BALON MAGNET

Keçe kalp balon magnetlerin renklerinde değişiklik yapılabilir.Lavantalı ya da lavantasız olarak sipariş verebilirsiniz.

KEÇE KUŞ MAGNETLER / DOLGUSUZ


Keçe dolgusuz kuş magnetleri kalın keçedir ve arkası mıknatislidir.Paketleme ve etiket fiyata dahildir.Dolgulu veya dolgusuz olarak istediğiniz renkte sipariş verebilirsiniz.                               KEÇE KİTAP AYRACI

Keçe kitap ayraçlarında renk ve figürlerde değişiklik yapılabilir.Dolgusuz olduģu için hem yapım aşaması kısa hemde fiyat olarak daha uygundur.Ben püskülün altta görünümünü daha çok sevdim ama siz yukarda olarakda sipariş verebilirsiniz :) 

KEÇE LAVANTA KESESİYeni keçe lavanta keselerinde fil ve isim kullandık.İsteğe göre figürde değişiklik yapılabilir.Elde kesilip yine sevgiyle elde dikilmiştir :) İçi miis gibi lavanta ve boncuk elyaf dolguludur.
BAZI RESİMLER MAKİNEDEN DOLAYI KOYU ÇIKMIŞ OLABİLİR RENKLER CANLIDIR.


SİPARİŞ VE FİYAT BİLGİSİ İÇİN ÜRÜN FOTOĞRAFIYLA BİRLİKTE MAİL ADRESİMDEN BANA ULAŞMANIZI RİCA EDİYORUM.

DOLGUSUZ MODELLER HEM YAPIM AŞAMASI HEM DE FİYAT OLARAK DOLGULU MODELLERE GÖRE DAHA UYGUNDUR.

SİPARİŞLERİNİZ İSİM ETİKETLİ,JELATİN VEYA TÜL İLE PAKETLENEREK İSTEĞİNİZE GÖRE MAGNET YA DA ANAHTARLIK OLARAK HAZIRLANIR.FİYATA DAHİLDİR.


SİPARİŞLERİN HAZIRLANMA SÜRESİ YOĞUNLUĞA GÖRE ORTALAMA 5 ile 20 GÜNDÜR.

El emeği ürünler olduğundan yapım aşaması oldukça zaman alıyor.Bu yüzden siparişinizi teslim almak istediğiniz tarihten en a 1.5 ay vermenizi rica ediyorum.


SİPARİŞLERİNİZ  VE BİLGİ ALMAK İÇİN  hifanurundunyasi@gmail.com adresinden BENİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

instagram sayfamdan ürünlerime ve bana ulaşabilirsiniz.
  Yorumlar

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

KEÇE BALONLU KAPI SÜSÜ/MERT

Keçe Balon Magnet