KEÇE BEBEK ŞEKERİ

                    

          KEÇE BALONLU BULUT MAGNETKeçe balonlu bulutlu magnetler dolgulu veya dolgusuz her renkle hazırlanabilir.Arkası mıknatıslıdır.Etiket ve paketleme dahildir.

            Keçe Balonlu Bebek Magnetler
Keçe erkek bebek magnetler
en çok sevilen ve sıkça çalıştığım modellerden.Yapım aşaması oldukça vakit alıyor.Tulum ve balon renklerinde değişiklik yapıyorum.Etiket ve paketleme fiyata dahildir.Hem bebekte hem de balonda mıknatıs mevcuttur.

                    KEÇE KIZ BEBEKLER 
Keçe kız bebekler boncuk elyaf dolguludur.Her biri özenle elde dikilmiştir.İsteğe göre etek kısmında tül yerine keçede kullanılabilir.Arkası mıknatıslıdır.Erkek bebeklerde olduğu gibi yine balon eklenebilir.Etiket ve paketleme dahildir.

                   KEÇE 1 YAŞ MAGNETLER

Keçeden 1 yaş magnetler.bebeğinizin yaşına göre değişebilir.Aynı zamanda üzerinde benim yaptığım tüm figür/magnet kullanılabilir.İstediğiniz renkte sipariş verebilirsiniz.Etiket ve paketleme dahildir.Arkası mıknatıslıdır.

KEÇE SAFARİ MAGNET
Arkası mıknatıslıdır.Renklerde değişiklik.yapıyorum.Etiket ve paketleme dahildir.
                         KEÇE KUNDAK BEBEK 

Keçe kundak bebekler farklı renklerde hazırlayabilirim.Kundaklı bebeklerde artık plastik çengelli iğne figürünü stok sıkıntısından dolayı kullanamıyorum.Bunun yerine her renkte yıldızlı çengelli iğne yada fiyonk kullanılabilir.arkası mıknatıslıdır.Etiket ve paketleme dahildir.

KEÇE BULUT MAGNET


Keçe bulut magnetleri DOLGULU  ve DOLGUSUZ olarak 2 çeşit hazırlıyorum.
Farklı renklerde hazırlanabilir.Boncuk göz ya da işlemeli göz kullanıyorum.Içi silikonlu boncuk elyaf dolgulu olarak tamamı el dikişimdir.Etiket ve paketleme fiyata dahildir.

KEÇE BALONLU BULUT MAGNET


Keçe dolgulu balonlu bulut magnetler renklerinde değişklik yapılabilir.İsimli ya da isimsiz olarak sipariş verebilirsiniz.Arkası mıknatıslıdır.Dolgulu ve ya dolgusuz hazırlanabilir.

KEÇE FİL MAGNETLERKeçe fil magnetleri dolgulu ve dolgusuz olarak 2 farklı şekilde hazırladım.İsteğe göre balonlu olarakta çalışabilirim.Renk tercihi size aittir:) Etiket ve paketleme fiyata dahildir.

KEÇE BALON MAGNET
Keçe balon magnetler lavantasız lavantalı kalın keçeden dolgusuz olarak hazırlıyorum.Arkası mıknatıslıdır.Yapım aşaması daha kolay fiyat olarakda dolgusuz magnetler daha uygundur.Lavantalı veya sade olarak sipariş verebilirsiniz.

KEÇE YELKENLİ GEMİ MAGNET


Keçe yelkenli magnetlerin Arkası mıknatıslıdır.Etiket ve paketleme fiyata dahildir.

KEÇE BEBEK TULUM MAGNET

Keçe tulum magnetleri DOLGULU e DOLGUSUZ olarak 2 çeşit hazırlıyorum.
Renklerde tercih size aittir.
Jelatin veya tül ile paketliyorum.Arkası mıknatıslıdır.Etiket dahildir


       KEÇE PRENS MAGNETLER


  Keçe bebekler dolgulu  veya dolgusuz olarak hazırlanabilir.İsteğe göre sadece fiyonkla yada hem tac hem fiyonkla süsleyerek hazırlayabilirim.Arkası mıknatıslıdır.

                       KEÇE PRENS BEBEK 2
Keçe prens bebeklerin keçe saçlı yine dolgulu veya dolgusuz olarak hazırlayabilirim.Saç renginde değişiklik yapilabilir.


  KEÇE KEDİ MAGNET/ANAHTARLIK
Keçeden dolgulu olarak hazırladığım kedilerin renklerinde seçim size aittir.İsteğe göre anahtarlık ya da magnet olarak sipariş verilebilir.


                 KEÇE UNİCORN MAGNET


Keçe unicorn magnetler Dolguludur.Tamamı elde kesilip yine elde dikilmiştir.Renklerde değişiklik yapılabilir.Magnet ya da anahtarlık olarak tercih edebilirsiniz.Özellikle kızlar için çok şirin bir seçenek :) 


                      KEÇE ÇERÇEVE MAGNETLER
Keçe çerçevelerde sadece kare şekli hazırlayabiliyorum.İsim eklenirse harf başına 20 kruş fiyat farkı vardır.Renk ve figürlerde seçim size ait :) Arkası mıknatıslıdır.Çercevenin dış kısmı 10×10 iç kısmı ise 5×5 cmdir.Fotoğraf,etiket ve paketleme dahildir.

KEÇE KUZU MAGNET


Keçe kuzu magnetlerin içi silikonlu elyaf dolgulu olarak elde dikilmiştir.Renklerde değişiklik yapılabilir


KEÇE KALP BALON MAGNET

Keçe kalp balon magnetlerin renklerinde değişiklik yapılabilir.Lavantalı  ya da lavantasız olarak sipariş verebilirsiniz.

KEÇE KUŞ MAGNETLER / DOLGUSUZ
KEÇE LAVANTA KESESİYeni keçe lavanta keselerinde fil ve isim kullandık.İsteğe göre figürde değişiklik yapılabilir.Elde kesilip yine sevgiyle elde dikilmiştir :) İçi miis gibi lavanta ve boncuk elyaf dolguludur.
BAZI RESİMLER MAKİNEDEN DOLAYI KOYU ÇIKMIŞ OLABİLİR RENKLER CANLIDIR.


SİPARİŞ VE FİYAT BİLGİSİ İÇİN ÜRÜN FOTOĞRAFIYLA BİRLİKTE MAİL ADRESİMDEN BANA ULAŞMANIZI RİCA EDİYORUM.AYRICA İNSTAGRAM Hifanurun_dunyasi sayfamdan da ulasabilirsiniz 

DOLGUSUZ MODELLER HEM YAPIM AŞAMASI HEM DE FİYAT OLARAK DOLGULU MODELLERE GÖRE DAHA UYGUNDUR.

SİPARİŞLERİNİZ İSİM ETİKETLİ,JELATİN VEYA TÜL İLE PAKETLENEREK İSTEĞİNİZE GÖRE MAGNET YA DA ANAHTARLIK OLARAK HAZIRLANIR.FİYATA DAHİLDİR.


SİPARİŞLERİN HAZIRLANMA SÜRESİ YOĞUNLUĞA GÖRE ORTALAMA 20 ile 1.5 aydır

El emeği ürünler olduğundan yapım aşaması oldukça zaman alıyor.Bu yüzden siparişinizi teslim almak istediğiniz tarihten en a 1.5 ay vermenizi rica ediyorum.


SİPARİŞLERİNİZ  VE BİLGİ ALMAK İÇİN  hifanurundunyasi@gmail.com adresinden BENİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

instagram sayfamdan ürünlerime ve bana ulaşabilirsiniz.
  Yorumlar

 1. El emeği gerçekten çok güzel oluyor. Ellerinize sağlık.

  YanıtlaSil
 2. Nasıl iletişim kurabiliyoruz

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hifanurundunyasi@gmail.com mail adresim ayrıca instagram @hifanurun_dunyasi sayfamdan da ulaşabilirsiniz.

   Sil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

KEÇE BALONLU KAPI SÜSÜ/MERT

Keçe Balon Magnet