KEÇE BEBEK ŞEKERİ

                      Keçe Balonlu Bebek MagnetlerKeçe bebek magnetlerin saçından balonuna tüm detayları elde dikilmiştir.Bu nedenle lüks bir modeldir ve yapım aşaması zordur.Tulum renklerinde değişiklik yapılabilir.Etiket ve paketleme dahildir.


                    KEÇE KIZ BEBEKLER 


Keçe kız bebeklerin içi boncuk elyaf dolguludur.Her biri özenle elde dikilmiştir.İsteğe göre etek kısmında tül yerine keçede kullanılabilir.Arkası mıknatıslıdır.Erkek bebeklerde olduğu gibi yine balon eklenebilir.Etiket ve paketleme dahildir.

             KEÇE GÖKKUŞŞAĞI MAGNET


Keçe gökkuşağı magnet bebek şekerinde renklerde değişiklik yapabilirim.
Bulutlar üzeri gülen yüz yada yaş veya harf eklenebilir.


KEÇE YILDIZ MAGNETLERKeçe yıldız magnetler dolguludur.isteğe göre dolgusuz olarak hazırlanabilir.Renklerde tercih size aittir.Ağız kısmı dikilerek oluşturulmuştur.Etiket ve paketleme dahildir.


KEÇE 1 YAŞ MAGNETLER


Keçeden 1 yaş dolgulu magnetler 1 bebeğinizin yaşına göre değişebilir.Aynı zamanda üzerinde benim yaptığım tüm figür/magnet kullanılabilir.İstediğiniz renkte sipariş verebilirsiniz.Etiket ve paketleme dahildir.Arkası mıknatıslıdır.

KEÇE SAFARİ MAGNETLER


Keçeden sevimli safari magnetler hazırladım.Adet fiyatı süslenmiş ve etiketlidir.

Arkası mıknatıslıdır.


KEÇE ARABA MAGNET

Keçe araba magnet dolgulu ve dolgusuz olarak 2 çeşittir.Etiket ve paketleme dahildir.Renklerde değişiklik yapılabilir.

                         KEÇE KUNDAK BEBEK 
Keçe kundak bebeklerde taçlı ve taçsız olarak farklı renklerde hazırlayabilirim.Kundaklı bebeklerde artık plastik çengelli iğne figürünü stok sıkıntısından dolayı kullanamıyorum.Bunun yerine her renkte yıldızlı çengelli iğne yada fiyonk kullanılabilir.arkası mıknatıslıdır.Etiket ve paketleme dahildir.

KEÇE BULUT MAGNET
Keçe bulut magnetleri DOLGULU ve DOLGUSUZ olarak 2 çeşit hazırlıyorum.
Farklı renklerde hazırlanabilir.Boncuk göz ya da işlemeli göz kullanıyorum.Içi silikonlu boncuk elyaf dolgulu olarak tamamı el dikişimdir.Etiket ve paketleme fiyata dahildir.

KEÇE BALONLU BULUT MAGNET

Keçe dolgulu balonlu bulut magnetlerin renklerinde değişklik yapılabilir.İsimli ya da isimsiz olarak sipariş verebilirsiniz.Arkası mıknatıslıdır.Dolgulu ve ya dolgusuz hazırlanabilir.

KEÇE FİL MAGNETLER

Keçe fil magnetleri dolgulu ve dolgusuz olarak 2 farklı şekilde hazırladım.İsteğe göre balonlu olarakta çalışabilirim.Renk tercihi size aittir:) Etiket ve paketleme fiyata dahildir.

KEÇE BALON MAGNET


Keçe balon magnetleri kalın keçeden dolgusuz olarak hazırlıyorum.Arkası mıknatıslıdır.Yapım aşaması daha kolay fiyat olarakda dolgusuz magnetler daha uygundur.Lavantalı veya sade olarak sipariş verebilirsiniz.

KEÇE YELKENLİ GEMİ MAGNET
Keçe yelkenli magnetleri dolgulu veya dolgusuz olarak farklı renklerde de çalışabilirim.Arkası mıknatıslıdır.Etiket ve paketleme fiyata dahildir.

KEÇE BEBEK TULUM MAGNETKeçe tulum magnetleri DOLGULU ve DOLGUSUZ olarak 2 çeşit hazırlıyorum.
Renklerde tercih size aittir.
Jelatin veya tül ile paketliyorum.Arkası mıknatıslıdır.Etiket dahildir


       KEÇE PRENS MAGNETLER


  Keçe bebekler dolgulu veya dolgusuz olarak hazırlanabilir.İsteğe göre sadece fiyonkla yada hem tac hem fiyonkla süsleyerek hazırlayabilirim.Renklerde değişiklik yapılabilir.                              KEÇE PRENS BEBEK 2
Keçe prens bebeklerin keçe saçlı yine dolgulu veya dolgusuz olarak hazırlayabilirim.Saç renginde değişiklik yapilabilir.


  KEÇE KEDİ MAGNET/ANAHTARLIK
Keçeden dolgulu olarak hazırladığım kedileri renklerinde seçim size aittir.İsteğe göre anahtarlık ya da magnet olarak sipariş verilebilir.


                     KEÇE UNİCORN MAGNETKeçe unicorn magnetler son zamanlarda çokça tercih edilen modellerden.Dolgulu veya dolgusuz olarak hazırlanabilir.Tamamı elde kesilip yine elde dikilmiştir.Renklerde değişiklik yapılabilir.Magnet ya da anahtarlık olarak tercih edebilirsiniz.


                      KEÇE ÇERÇEVE MAGNETLER


Renk ve figürlerde seçim size ait :) Arkası mıknatıslıdır.Çercevenin dış kısmı 10×10 iç kısmı ise 5×5 cmdir.Jelatin ile paketleme ve fotoğraf fiyata dahildir.Fotoğraflı yada fotoğrafsız sipariş verebilirsiniz.


KEÇE KUZU MAGNET

Keçe kuzu magnetlerin içi silikonlu elyaf dolgulu olarak elde dikilmiştir.Renklerde değişiklik yapılabilir.Dolgulu veya dolgusuz olarak sipariş verebilirsiniz.


KEÇE KALP BALON MAGNET

Keçe kalp balon magnetlerin renklerinde değişiklik yapılabilir.Lavantalı ya da lavantasız olarak sipariş verebilirsiniz.

KEÇE KAFESTE KUŞ MAGNETKeçe kafeste kuş magnetleri kalın keçeden hazırlıyorum ve arkası mıknatıslıdır.Etiket ve paketleme dahildir.Renklerde seçim size aittir.

KEÇE KUŞ MAGNETLER / DOLGUSUZ


Keçe dolgusuz kuş magnetleri kalın keçedir ve arkası mıknatislidir.Paketleme ve etiket fiyata dahildir.Dolgulu veya dolgusuz olarak istediğiniz renkte sipariş verebilirsiniz.
BAZI RESİMLER MAKİNEDEN DOLAYI KOYU ÇIKMIŞ OLABİLİR RENKLER CANLIDIR.


SİPARİŞ VE FİYAT BİLGİSİ İÇİN ÜRÜN FOTOĞRAFIYLA BİRLİKTE MAİL ADRESİMDEN BANA ULAŞMANIZI RİCA EDİYORUM.

DOLGUSUZ MODELLER HEM YAPIM AŞAMASI HEM DE FİYAT OLARAK DOLGULU MODELLERE GÖRE DAHA UYGUNDUR.

SİPARİŞLERİNİZ İSİM ETİKETLİ,JELATİN VEYA TÜL İLE PAKETLENEREK İSTEĞİNİZE GÖRE MAGNET YA DA ANAHTARLIK OLARAK HAZIRLANIR.FİYATA DAHİLDİR.


SİPARİŞLERİN HAZIRLANMA SÜRESİ YOĞUNLUĞA GÖRE ORTALAMA 5 ile 20 GÜNDÜR.

El emeği ürünler olduğundan yapım aşaması oldukça zaman alıyor.Bu yüzden siparişinizi teslim almak istediğiniz tarihten en a 1.5 ay vermenizi rica ediyorum.


SİPARİŞLERİNİZ  VE BİLGİ ALMAK İÇİN  hifanurundunyasi@gmail.com adresinden BENİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

instagram sayfamdan ürünlerime ve bana ulaşabilirsiniz.
  Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Keçe Balon Magnet

KEÇE BALONLU KAPI SÜSÜ/MERT