KEÇE KAPI SÜSÜ


                    KEÇE DENİZ KIZI KAPI SÜSÜ
Keçe deniz kızı kapı süsümün her bir detayı tek tek elde kesilip %100 sevgi ile elde dikilmiştir :) Renk ve figürlerde istediğiniz değişiklikleri yapıyorum.Fiyat bilgisi ve sipariş için mail adresimden ulaşmanızı rica ediyorum.


                     KEÇE ŞATO KAPI SÜSÜ

Keçe şato kapı süsünü pony hayranı kızım için hazırladım :) Her bir detay tek tek elde dikilmiştir.Renklerde ve figürlerde değişiklik yapıyorum.Prens veya prenses teması ile hazırlayabilirim.           KEÇE SAFARİ KAPI SÜSÜ/NUHUN GEMİSİ
     
Keçeden çok severek Nuh'un gemisi kapı süsü hazırladım.Figürlerde değişiklik yapabilirim ayrıca her biri magnet olmayada uygundur.


         KEÇE HAVA BALONU BEBEK KAPI SÜSÜ

Keçe hava balonu bebek kapı süsümün her detayı elde kesilip sevgi ile elde dikilmiştir.Tema olarak unicorn kullandım.Renk ve figürlerde değişiklik yapılabilir.Eksilen ya da eklenen figür sayısına göre fiyat değişebilir.


       KEÇE BALONLU KAPI SÜSÜ BEBEKLİ
Keçe balonlu kapı süsümü yaklaşık 50 balon le taç ya da bulut ile hazırlıyorum.Renk ve figürlerde seçim size aittir.Boyu yaklaşık 100 cm eni ise 40 cmdir.


KEÇE AY DEDE KAPI SÜSÜ

KEÇE FİLLİ KAPI SÜSÜ

           KEÇE İSİMLİK/KAPI-DUVAR SÜSÜ

Her bir harf yaklaşık 20 cm her biri elde dikilmiştir.Kenarları beyaz boncuk detaylıdır.Süslemelerde ufak değişiklikler yapılabilir.Fiyat harf sayısına göre değişir.KEÇE BÜYÜK BALONLU KAPI SÜSÜBalon renklerinde degisiklik yapilabilir.

SİPARİŞ VE FİYAT BİLGİSİ İÇİN ÜRÜN FOTOĞRAFIYLA BİRLİKTE BANA MAİL ADRESİMDEN ULAŞMANIZI RİCA EDİYORUM

MAİL:hifanurundunyasi@gmail.com

Ürunlerime bana  instagram sayfamdan ulaşabilirsiniz.

SEVGİLERİMLE...

FatmaNur Yorumlar

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

KEÇE BALONLU KAPI SÜSÜ/MERT

Keçe Balon Magnet