KEÇE KAPI SÜSÜ


                                                   KEÇE DENİZ KIZI KAPI SÜSÜ
                    KEÇE ŞATO KAPI SÜSÜKeçe şato kapı süsünü pony hayranı kızım için hazırladım :) Her bir detay tek tek elde dikilmiştir.Renklerde ve figürlerde değişiklik yapıyorum.Prens veya prenses teması ile hazırlayabilirim.
     KEÇE HAVA BALONU BEBEK KAPI SÜSÜ

Keçe hava balonu bebek kapı süsümün her detayı elde kesilip sevgi ile elde dikilmiştir.Tema olarak unicorn kullandım.Renk ve figürlerde değişiklik yapılabilir.Eksilen ya da eklenen figür sayısına göre fiyat değişebilir.


       KEÇE BALONLU KAPI SÜSÜ BEBEKLİ

Keçe balonlu kapı süsünün boyu yaklaşık 85 cm eni de 40 cmdir.Demette yaklaşık 50 adet elde dikilmiş balon mevcuttur.isim çift kata sabitlenmiştir.Her bir figür tek tek elde dikilmiştir.Balon renklerinde tercih size aittir.
Fiyat harf sayısına göre değişir.

KEÇE BALONLU TAÇLI BULUTLU KAPI SÜSÜ 

Keçe prenses kapı süsü yine çok sevilenlerden.Taç figürler ve balonlar elde dikilmiştir.Renklerde ve figürlerde tercih size aittir.Taç veya bulut altında kullanılan figüre göre fiyat değişmektedir.


KEÇE AY DEDE KAPI SÜSÜ

KEÇE FİLLİ KAPI SÜSÜ           KEÇE İSİMLİK/KAPI-DUVAR SÜSÜ

Her bir harf yaklaşık 20 cm her biri elde dikilmiştir.Kenarları beyaz boncuk detaylıdır.Süslemelerde ufak değişiklikler yapılabilir.Fiyat harf sayısına göre değişir.KEÇE BÜYÜK BALONLU KAPI SÜSÜBalon renklerinde degisiklik yapilabilir.

SİPARİŞ VE FİYAT BİLGİSİ İÇİN ÜRÜN FOTOĞRAFIYLA BİRLİKTE BANA MAİL ADRESİMDEN ULAŞMANIZI RİCA EDİYORUM

MAİL:hifanurundunyasi@gmail.com

Ürunlerime bana  instagram sayfamdan ulaşabilirsiniz.

SEVGİLERİMLE...

FatmaNur Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Keçe Balon Magnet

KEÇE BALONLU KAPI SÜSÜ/MERT